ליווי יוקרתי

5 טרנדים בסקס שאנשים אוהבים

צריך להגיד את זה, אנשים הופכים ליותר הרפתקנים בחדר המיטות. ליווי יוקרתי שפעם נתפס כמלוכלך, מגעיל ולפעמים בלתי מוסרי, עכשיו עושים אותו יותר ויותר. פגינג – זה כאשר האישה לובשת חגורה עם איבר מין זכרי ומקיימת יחסי מין אנאליים עם הגבר. ככל הנראה זה היה פופולרי בפורנו במשך עשורים, אך קיבל את השם רק ב 2001 כאשר פרשן סקס אמריקאי, דן סאבג', העומד מאחורי "טור האהבה של סאבג'", הכריז על תחרות למציאת שם להתנהגות זו. אם אתה מעוניין לנסות זאת עם נערות ליווי יוקרתי, ולעשות זאת בצורה בטוחה, באינטרנט אתה תמצא הרבה חומר למחשבה.

אפשרויות בילוי למבוגרים

BDSM - כולנו היינו עדים לפופולריות של 50 גוונים של אפור. נכון, כולנו יודעים שזוהי אינה נקודת מבט ראליסטית על איך שבאמת BDSM מתנהל, אבל ליווי יוקרתי בהחלט זה עזר להביא את הנושא למודעות הציבור. ישנו הבדל גדול בין BDSM (שליטה ומשמעת, דומיננטיות וכניעה), לבין סאדיזם ומזוכיזם (גרימה או קבלה של כאב פיזי או פסיכולוגי לעצמך או לאחרים). כיף אנאלי - אני זוכר שכאשר הייתי צעיר. אם גבר היה בעניין של מין אנאלי, הוא נחשב להומוסקסואל בארון. היום הדברים השתנו ומין אנאלי הפך להיות מצרך נפוץ בחדרי המיטות של זוגות אוהבים בעזרת נערות ליווי יוקרתי. בשנת 2017, כארבעים אחוז מהנשים, בגילאי 20-24, התנסו במין אנאלי, ובסביבות 20 אחוז מהנשים במערכות יחסים התנסו במין אנאלי במהלך שלושת החודשים האחרונים. זה בהחלט מפתיע. "לפני עשרים שנה, צעצועים אנאליים היו חרוזים ופלאגים; היום ישנם עשרות סוגים של צעצועים אנאליים עבור הגבר, האישה ומשחק זוגות״, כך אומר מנהל מוצרים ב LOVEHONEY, אחד מקמעונאים הגדולים בבריטניה בתחום צעצועי מין.

ליווי יוקרתי בכל האזורים בארץ

שקיות התה - עבור אלו שלא צפו ב"סקס והעיר הגדולה", שקיות זה כאשר הגבר מכניס את כיס האשכים אל תוך הפה של הפרטנרית או נערת ליווי יוקרתי וטובל פנימה והחוצה, בדיוק כפי שעושים כאשר טובלים שקיות תה במים רותחים.

מקלחות זהב - אני זוכר שסיפרו לי על הדוד שלי שעשה זאת לפני עשרים שנה, אני חשבתי שהוא סוטה מופרע. אבל, הגישה כלפי השתנה על מישהו השתנתה לחלוטין. אז לשם אנו הולכים עם נערות ליווי יוקרתי לפי הזמנה. תמיד ישנם דברים שאפשר לעשות על מנת לגוון את חיי המין. אולי אתה יכול לממש רשימה זו?