עיסוי אלטרנטיבי

מי צריך דירות דיסקרטיות?

זוגות רבים מגיעים למצבים בהם מערכת היחסים האינטימית היא כבר לא מה שהייתה. לפעמים ישנו מאמץ משותף לחפש השראה וחידושים במערכת היחסים המינית וכך זוגות נישואים מחפשים הרפתקאות מסעירות. במקרים אחרים כל אחד מבני הזוג מחפש את הריגושים ומימוש הצרכים המיניים במקומות אחרים. לא משנה באיזה מצב אתה בחיים, תמיד דירות דיסקרטיות יכולות לספק את הסחורה.

קצת על הדירות והחדרים

למי שאף פעם לא שמע על דירות דיסקרטיות או שלא ביקר בהן, חשוב עליהן כאל מלון. אך כל ההבדל בינן לבית המלון הוא שלא צריך לשלם הון תועפות, ניתן אפילו לשלם לפי שעה; לא צריך למסור נערות ליווי פרטים מזהים ולא צריך להרחיק עד אילת… ניתן למצוא חדרים בכל מקום ובכל שעה ולצאת אליהן לבילוי ארוטי בכל יום ובכל שעה.

בניגוד לבתי מלון הנחשבים למקומות המוניים, דירות דיסקרטיות הן מקומות שקטים ואינטימיים אשר נועדו ותוכננו במיוחד לבילויים דיסקרטיים. כל אחד ואחת מגיעים לבילוי מסיבותיו האישיות וחשוב להבטיח להם את מלוא הפרטיות על מנת שיוכלו להתרכז בבילוי. מסיבה זו בדירות לא שואלים ולא מתערבים. אצלנו מתקיימים כל סוגי המפגשים בין בני זוג נשואים, עם המאהב או הפילגש, בגידות וחילופי זוגות.

דירות דיסקרטיות הן דירות המקפידות על רמה וסטנדרט גבוהים על מנת שהמבלים בהן ירגישו בנוח וירצו לחזור עיסוי אירוטי לבקר בהן שנית. בדירות תוכלו למצוא שירותים ומקלחת צמודים, לצד מיטה גדולה ונוחה. רמת הניקיון זהה לזו של כל בית מלון והחדרים נוחים וממזוגים. החדרים מצוידים בטלוויזיה מרובת ערוצים, פינת קפה ועוד. לפעמים גם אפשר להזמין פינוקים מיוחדים לחדרים לצורך בילויים רומנטיים מיוחדים. כמו בתי המלון, גם דירות דיסקרטיות מגיעות בכל מיני גדלים ורמות, חלקן אפילו כוללות ג׳קוזי.

בילוי לכל ימות השבוע

לכל אחד יש את הזמן הפנוי שלו בו הוא רוצה להתפנק עם אשת חלומותיו. דירות דיסקרטיות פתוחות 24 שעות ביממה וכל אחד יכול להגיע מתי שהוא רוצה. יש המגיעים לאחר יום העבודה; יש המזמינים שמרטף ליום שישי בערב ויוצאים לבלות; יש אשר נדלקים במסיבה ורוצים לזרום…. מי אנחנו שנגיד לכם מתי לעשות אהבה.