ליווי לזוגות

אם אתה בספק - תשאל אותה

גברים מסיבה כלשהי מאמינים שהזמנת נערת ליווי לזוגות בשבילם ובשביל בת זוגתם צריכה להיות הפתעה מוחלטת, וזה לא נכון. למעשה, עדיף לשאול מאשר ללכת עם תחושת הבטן שלך ולאכזב. לא צריך להיות כל כך ברור בנושא, אפשר להחליק את השאלה על ליווי לזוגות בזמן המתאים בשיחה וללמוד מכך מה היא מוכנה או לא מוכנה לנסות. רעיון נוסף הוא ללכת לחנות סקס ולקנות צעצועים יחד.

מה אם היא אוהבת צעצועי מין?

אם אתה ביחד כבר הרבה זמן והיחסים שלכם צריכים קצת פלפל, או אם היא מאוד פתוחה מבחינה מינית, אז כל מה שאתה צריך לעשות זה למצוא ליווי לזוגות וללכת על זה. ישנם מאות מודעות של בנות פרטיות מדהימות לזוגות שניתן לבחור. יכולים לעזור גם כל מיני דילדואים, הם בדרך כלל הבחירה המועדפת, אבל אפשר לגוון ולהוסיף ערכת קשירה או סטראפון לרכישה. אם אתה מרגיש נועז במיוחד להזמין הביתה נערות ליווי לזוגות, אפשר גם לקנות מכונות סקס או צעצועי מין אלקטרוניים. לא משנה במה תבחר, זכור להוסיף גם מיכל של חומר סיכה לעגלת הקניות, מה שיבטיח להפיק את המיטב מצעצועי המין שלכם.

משחקי תפקידים

אל תזלזל בכוחו של משחק תפקידים. אתה יכול לבחור פריט סקסי עבור השותפה שלך ולתת למשחק להתחיל. עם קצת דמיון אפשר להפוך מין פשוט לחם ומלא תשוקה. בין אם תתלבש כשרברב או שתעמידו פני תלמיד ומורה, זה בהחלט יוסיף ניצוץ לחיי המין. משחק תפקידים אירוטי או ליווי לזוגות יכול להיות כל מה שהיה חסר לכם בחיי המין. תן לה עיסוי אם אתה מרגיש שאתה תמיד יוזם את הסקס, ושנגמרים לך הרעיונות איך להגביר את האנרגיה המינית של בת הזוג שלך, אתה יכול להשתמש בטריק העיסוי הסקסי. מגע חושני לא רק ירגיע אותה, אלא גם יגביר את התאווה המינית שלה. עיסויים הם סקסיים, כך שתוכל להשתמש בהם לתבל את האווירה.

ליווי לזוגות ודיבור מלוכלך

תמיד תוכל לברוח מהמונוטוניות המינית ע"י דיבור מלוכלך עם נערת ליווי לזוגות שרוצים לנסות משהו חדש. אפילו אם בת זוגתך לא תודה בזה, היא תיהנה מדיבור מלוכלך מדי פעם. שימוש בשמה במהלך קיום יחסי המין גם מאוד מדליק. מנע אסון במערכת היחסים ע"י שימוש בטיפים הללו להוספת עניין לחיי המין.