נערות אירוח

איך לשתף בפנטזיות המיניות שלך מבלי להפרד

פנטזיות מיניות על נערות אירוח הן דבר נורמלי לחלוטין. בין אם נודה בכך או לא, לכולנו יש את התרחיש האחד הזה שעובר לנו בראש וישר מכניס אותנו לאווירה. אבל מה קורה כשמערכת היחסים נמשכת כבר זמן מה ואתה רוצה לממש את הפנטזיות עם בת זוגתך? תלוי באופי הפנטזיה שלך והדרך בה תציע אותה, דברים יכולים לפנות לכיוונים רבים. במקרה הטוב, היא תגיד לך כן מיידית ובשמחה תממש את הפנטזיה שלך. לחלופין, היא יכולה לסרב בנימוס ולהבטיח לנסות לאחר שתכירו זה את זו טוב יותר. במקרה הגרוע ביותר, היא יכולה להיות המומה ולהפרד. הנה כמה טיפים להציג לחברה שלך נערות אירוח ואת פנטזיות המין שלך והסבירות שהן יקרו.

משחקי תפקידים

בטח, לחישת מילים קינקיות בתנוחה המיסיונרית ודוגי זה נהדר, אבל לפעמים אנשים רוצים לכייף תוך העמדת פנים שהם מישהו אחר. בין אם זו ספרית סקסית, אחות, תלמידה או שוטרת, משחקי התפקידים מוסיפים טעם לחיי המין. החלק הטוב הוא שלרוב נערות אירוח גם יש פנטזיות משחקי תפקידים, אז הסיכויים גבוהים שהיא תסכים. מה שכן, וודא שנוח לה התרחיש (או התחפושת) ושאתה לא עושה את זה רק בשביל ההנאה שלך. אחרת זה יגרום לאי נוחות.

צילום קלטת סקס

פנטזיה זו אינה בלתי אפשרית להשגה, אך תצטרך למצוא את התזמון הנכון כדי לבלות עם נערות אירוח. זה מסוג הדברים שחברה שלך לא תסכים להם לאחר חודש אחד בלבד במערכת היחסים, אבל בהחלט תיפתח אליהם בעתיד. אפשר להתחיל בצילום תמונות עירום של שניכם ולאט לאט לחשוף יותר.

נערות אירוח דיסקרטי מפנק

זוהי פנטזיה שככל הנראה תעבוד, כל עוד היא תקרה בטבעיות ולא תיראה כמו מטרידן. היא עלולה להרגיש די מוזר אם תשאל אותה ישירות על נערות אירוח בצורה בוטה, אבל קצת אימון ועדינות יובילו לזה לקרות באופן טבעי. למשל, אתה יכול להניח את ידך על ידה כשהיא מתחילה, ולאט לאט לעזוב ולצפות. אם היא מפסיקה ומאבדת את הרגע, אל תתעקש. שלישייה או מיקסוסקופיה? המונח שלישייה עם נערות אירוח מובן מאליו וכנראה לא צריך שום הגדרה, אבל מיקסוסקופיה הוא קבלת הנאה מצפייה באנשים אחרים מקיימים יחסי מין בידיעתם. למרבה הצער, זוהי אחת הפנטזיות הקשות למימוש שכן היא גובלת בפטיש ובת זוגך לרבות לא תסכים אלא אם בעצמה חולקת בה.